Home

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Niedziela
20 października 2019
Imieniny obchodzą:
Irena, Kleopatra
Do końca roku zostało: 73 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj262
Wczoraj366
W tygodniu3768
W miesiącu8863
Wszystkie409239
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Użytkowników : 54
Artykułów : 678


Wspólna budowa szkoły

W budowie szkoły uczestniczyli majstrowie, instruktorzy i uczniowie. Niemal wszystkie prace wykonywali uczniowie w ramach praktycznej nauki zawodu. Poszczególne etapy budowy zostały uwiecznione na zdjęciach. Były też chwile przestojów i oczekiwań po kilka dni, na przyjazd ciężarówek z materiałami budowlanymi. Tak wielki sukces był możliwy dzięki ofiarnej pracy młodzieży szkolnej i nauczycieli, którzy wykonali 95% robót murowanych i 50% prac wykończeniowych.

Na zdjęciach:

1-3 - prace przy fundamentach a w tle widok SP nr 3,

9-10 - rozładunek cegieł przed kadrę nauczycieli i pracowników sekretariatu,

11-13 - prace na pierwszym piętrze,

16 - widok na przyszły internat.