Home Archiwum 2015/2016

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj47
Wczoraj92
W tygodniu139
W miesiącu2822
Wszystkie2306481
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2015/2016Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Wpisany przez: Aneta Firlej   
piątek, 24 czerwca 2016 10:00

Kolejny rok pracy szkoły za nami - rok dobry, pełen sukcesów i radosnych chwil. Nadszedł czas podsumowań, podziękowań i życzeń. W takim właśnie klimacie przeżyliśmy uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Uczniowie z najwyższą średnią ocen odebrali zasłużone nagrody. Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli na ręce Pana Dyrektora podziękowania dla całego Grona Pedagogicznego za całoroczną pracę. Po uroczystości nadszedł czas na spotkania z wychowawcami klas. Życzymy by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Do zobaczenia po wakacjach!

 
Bohater czy zdrajca? Prelekcja o pułkowniku Kuklińskim w naszej szkole
Wpisany przez: Agnieszka Brzozowska   
czwartek, 02 czerwca 2016 10:45

Wolnym rycerzom – wolno wybierać oręże
I na polu otwartym bić się z równymi siłami.
Tyś niewolnik, jedyna broń niewolników – podstępy.

A. Mickiewicz „Konrad Wallenrod”

W czwartek 2 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach odbyło się ciekawe spotkanie poświęcone postaci płk. Ryszarda Kuklińskiego. Czy Jack Strong był zdrajcą, który złamał wojskową przysięgę? Czy bohaterem, który uratował ojczyznę przed nuklearną zagładą? Wiele faktów z życia płk. Ryszarda Kuklińskiego budziło tego typu wątpliwości wśród historyków oraz byłych wojskowych.

Czytaj całość >
 
3. Powiatowy Konkurs - Znam Przepisy Ruchu Drogowego
Wpisany przez: Agnieszka Brzozowska   
środa, 01 czerwca 2016 10:00

Pierwszego dnia czerwca 2016 r. w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach odbyły się obchody Dnia Dziecka, obejmujące wiele ciekawych zajęć i pokazów, spośród których najważniejszym wydarzeniem był III Powiatowy Konkurs „Znam przepisy ruchu drogowego” pod honorowym patronatem Starosty Puławskiego Witolda Popiołka. Dzięki życzliwej i owocnej współpracy z Władzami Powiatu Puławskiego, a także zaangażowaniu sympatyków naszej szkoły, konkurs cieszący się coraz większą popularnością został przeprowadzony już po raz trzeci. Wydarzenie zrealizowano w partnerstwie z Państwową Strażą Pożarną w Puławach, Komendą Powiatową Policji w Puławach, przy wsparciu lokalnych przedsiębiorców: Cezarego Lipskiego i Marka Pikula oraz oczywiście Starostwa Powiatowego w Puławach.

Wyniki konkursu >
 
V Olimpiada Budowlana „Buduj z Pasją”
Wpisany przez: Bożena Firlej   
piątek, 13 maja 2016 07:00

W dniach 12-13 maja 2016 r. w Tarnobrzegu odbył się finał centralny V Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”. Organizatorem Olimpiady jest Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej "Budowlani". Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej i prezydent miasta Tarnobrzega. Sponsorem generalnym imprezy była firma Sopro.

W olimpiadzie uczestniczyło 16 dwuosobowych zespołów. Naszą szkołę reprezentowali Tomasz Adamczyk i Michał Bocian z 2ct. Pierwszego dnia uczestnicy mieli za zadanie wykonanie okładziny schodów z płytek ceramicznych, a drugiego dnia rozwiązywali  test składający się z 40 pytań. Nasi reprezentanci zajęli 9 miejsce w kraju. Finałowi olimpiady towarzyszyły prezentacje szkolenia dla uczestników i opiekunów przeprowadzone przez przedstawicieli firm: SOPRO, KNAUF, DEKORIAN, SINIAT i DECOVERNI. Gala finałowa olimpiady „Buduj z Pasją”, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się na uroczystym spotkaniu w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11