Home Archiwum 2015/2016 Męskie oblicze Budexu - Twarz roku 2015

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
8 maja 2021
Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek
Imieniny obchodzą:
Dezyderia, Stanisław
Do końca roku zostało: 238 dni.
Zodiak: Byk

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj168
Wczoraj598
W tygodniu3074
W miesiącu4373
Wszystkie2129290
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Męskie oblicze Budexu - Twarz roku 2015
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
środa, 30 września 2015 10:40

Tradycyjnie 30 września obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Chłopaka”. Przyczynkiem do wspólnej zabawy stało się poszukiwanie Męskiego Oblicza Budexu, czyli „Twarzy Roku 2015”. Po wcześniejszej selekcji, dokonanej przez grono naszych uczennic, wyłoniono „siedmiu wspaniałych” - kandydatów do tytułu. W szranki stanęli: Dawid i Arek z 4it, Jarek z 3gt, Mateusz z 2at, Tomasz z 2cg oraz Dominik i Adrian z 1it. Od razu dostali zadanie przygotowania informacji o sobie w formie filmiku bądź prezentacji. Nie wszyscy z Panów (z różnych przyczyn) podołali zadaniu, ale trzeba przyznać, że cztery konkursowe prace były naprawdę na wysokim poziomie. Widać było, że nasi bohaterowie włożyli w ich przygotowanie nie tylko bardzo dużo czasu, ale wykazali się niemałą kreatywnością.

 

Druga konkurencja polegała na zareklamowaniu naszej szkoły podczas dni otwartych. W czasie, gdy zawodnicy zbierali myśli by jak najtrafniej oddać dobrego ducha popularnego Budexu, zgromadzona publiczność mogła zobaczyć pokaz zdjęć pt. „Kandydaci oczami dziewczyn - Siedmu Wspaniałych”.

Po chwili uczestnicy przystąpili do zadania. Podkreślali w swoich przemowach niezwykłą, dobrą atmosferę szkoły, chwalili wykwalifikowaną i przyjazną kadrę oraz piękne grono koleżanek.

Po tej potyczce szanowna Jury w składzie: Pan Dyrektor Krzysztof Szabelski, Pani Monika Wójciak oraz Pani Magda Kosmyna musiało podjąć decyzję o wyłonieniu trójki najlepszych. Nie było to łatwe gdyż aż trzech kandydatów miało trzeci wynik, więc do dogrywki stanęli Jarek, Arek i Dominik. Zmierzyli się oni w Karaoke. Musieli wykonać losowo wybrany utwór z listy. W tej konkurencji szczęście dopisało Arkowi i jego „Konik na biegunach” najbardziej przypadł do gustu jurorom.

Finalnie, najlepszymi kandydatami okazali się: Tomek, Dawid i Arek.

O zwycięstwie zadecydowała ostatnia konkurencja. Każdy z rywali miał inne zadanie. Arkowi przypadło przeprowadzenie wywiadu o szkolnych latach z wybranym członkiem Komisji. W ogniu pytań, jak można było przypuszczać, znalazł się nasz Pan Dyrektor. Dzięki rozmowie, dowiedzieliśmy się jakim był uczniem, gdzie studiował oraz jakie były Jego ulubione rozrywki. Dawid musiał wykazać się sztuką dyplomacji w scence z ukochaną, która narzekała na zbytni przyrost tłuszczyku na jej brzuszku. Nasz zawodnik wybrnął fantastycznie z sytuacji i jesteśmy przekonani, że jego dziewczyna czuje się przy nim doskonale. Tomek udowadniał swoje umiejętności aktorskie, wcielając się w rolę… nastolatki na zakupach. Był na tyle przekonujący, że jury przyznało mu jednogłośnie pierwsze miejsce i to on otrzymał w tym roku koronę i (słodkie) berło. Gratulujemy!!!

P.S. Wszystkim Panom uczącym i uczącym się chłopakom, życzymy w dniu ich święta spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów.