Home Archiwum 2004/2005

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj39
Wczoraj92
W tygodniu131
W miesiącu2814
Wszystkie2306473
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2004/2005Zakończenie roku szkolnego 2004/2005
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 24 czerwca 2005 09:00

Nadszedł długo oczekiwany dzień nie tylko przez młodzież naszej szkoły. Atmosferę tego podniosłego dnia można było odczuwać już dwa tygodnie wcześniej. Skupienie na twarzy, książka w dłoni i cisza podczas przerw na korytarzu zapowiadały jedno - trzeba się poprawić i otrzymać promocję do następnej klasy!

W ceremonii pożegnalnej nie zabrakło podsumowujących przemówień Pana Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i uczniów. Wyróżniono najlepszych, nagrodzono zwycięzców konkursów i zawodów. Cenne nagrody ufundowała Rada Rodziców oraz PPKS - gdzie wielu uczniów odbywało praktyki uczniowskie. Część artystyczną zaprezentowała pod opieką M. Wiśnieckiej klasa 1 lpz oraz 2 at. Gratulujemy wykonania! Wszystkim życzymy udanego wypoczynku (a dla niektórych pomyślnej nauki przez wakacje)!

 
Pożegnanie abiturientów technikum
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
czwartek, 09 czerwca 2005 14:00

Pożegnanie abiturientów technikum. Komentarz w przygotowaniu.

 
17. edycja Alertu Ekologicznego
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
środa, 27 kwietnia 2005 09:50

17. edycja Aletru Ekologicznego w tym roku szkolnym była okazją do zorganizowania akcji mającej na celu uświadomienie młodzieży, że należy dbać o środowisko naturalne. Został przeprowadzony pod opieką p. A. Winiarskiej test wiedzy ekologicznej oraz konkurs na plakat pod hasłem "Ratujmy naszą Planetę". Młodzież przygotowała wspaniałą część artystyczną przeplecioną wierszem, piosenką i krótkimi scenkami humorystycznymi nawiązującymi do Dnia Ziemi (opieka artystyczna p. G. Sieprawska). Była to doskonała okazja do ujawnienia swoich wokalnych talentów, co spotkało się z dużym entuzjazmem publiczności. Na wyróżnienie wokalne zasłużyli: K. Wolska, E. Kupczyk a teatralne: J. Witkowski, J. Zieliński i J. Włodarczyk. Podsumowania konkursu i wręczenia cennych nagród książkowych dokonał p. dyrektor S. Adasik i p. A Winiarska.

 
Pożegnanie abiturientów liceum
Wpisany przez: Anna Winiarska   
piątek, 22 kwietnia 2005 09:15

Dnia 22 kwietnia 2005 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego pierwszego rocznika liceum profilowanego kształtowanie środowiska - 3 LPŚ. Świadectwa ukończenia szkoły swoim podopiecznym wręczyła wychowawczyni - p. A. Winiarska. Dla najlepszego ucznia w szkole świadectwo z wyróżnieniem (z czerwonym paskiem) uroczyście przekazał na apelu p. dyr. S. Adasik - Markowi Wójcikowi, otrzymał on również stypendium prezesa rady ministrów.

Na początku maja abiturienci przystąpią do matury po raz pierwszy w Polsce zorganizowanej według nowych zasad. Wszyscy czekają z ciekawością ale i niepokojem co też przygotuje im Centralna Komisja Egzaminacyjna? Naszym Panom życzymy powodzenia na egzaminie!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4