Home Archiwum 2005/2006 Dzień Kobiet

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
9 czerwca 2023
Dzień Przyjaciela
Imieniny obchodzą:
Felicjan, Pelagia
Do końca roku zostało: 206 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj61
Wczoraj74
W tygodniu429
W miesiącu787
Wszystkie2295828
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 701


Dzień Kobiet
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
środa, 08 marca 2006 00:00

Tradycji stało się zadość. Jednak zamiast przysłowiowego goździka Panie, których na szczęście coraz więcej w naszej szkole, otrzymały dawkę zabawy i humoru. Przenieśliśmy się do innego wymiaru, do krainy mlekiem i miodem płynącej, gdzie rządy sprawuje mało lotny Książe, borykający się z problemami sercowej natury. Naszymi przewodnikami byli dwaj średnio wydarzeni Heroldzi (Jarek Gędek i Mariusz Kotowski), którzy do  pomocy mieli słynną hollywoodzką parę Fionę (Daniel Brzuzek) i Shreka (Kamil Więcek). Koncepcja imprezy opierała się na wyborze z grona naszych uczennic narzeczonej dla Księcia. Kandydatki musiały wykazać się inteligencją, wdziękiem i gospodarnością. Stąd nie mogło zabraknąć quizów, testów, konkurencji ubijania piany i wiązania krawatów (tu szczególne podziękowania dla naszych Dyrektorów za udostępnienie rekwizytów).

Między czterema finalistkami – Karoliną Wolską, Natalią Walczak, Agnieszką Gołdą i Dorotą Kędrą - rozegrała się decydująca rywalizacja, polegająca na zatańczeniu wylosowanego standardu muzycznego. Naszym kandydatkom, swoim ramieniem, służyli najlepsi tancerze z grona pedagogicznego. Tę konkurencję i całe współzawodnictwo wygrała Natalia. To ona otrzymała koronę i możliwość zajęcia miejsca na tronie obok czcigodnie panującego. Uroczystości 8 marca uświetnił premierowy występ kabaretowy uczniów klasy 2 LP (Piotr Lisica, Przemysław Mazurek, Paweł Dzięgiel, Mateusz Pawłowski, Emil Wociór, Kamil Cupak) To oni stworzyli baśniową atmosferę i zapewnili przedni dowcip. Gratulujemy, trzymamy kciuki na przyszłość i prosimy o więcej.