Home Archiwum 2006/2007

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj43
Wczoraj92
W tygodniu135
W miesiącu2818
Wszystkie2306477
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2006/2007Koniec Roku Szkolnego
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 22 czerwca 2007 00:00

Nadszedł długo oczekiwany dzień nie tylko przez młodzież naszej szkoły. Już od 2 tygodni można było odczuwać atmosferę tego podniosłego dnia. Skupienie na twarzy, książka w dłoni i cisza na korytarzu zapowiadały jedno - trzeba się poprawić i otrzymać promocję do następnej klasy! W ceremonii pożegnalnej nie zabrakło podsumowujących przemówień Pana Dyrektora, Nauczycieli, Rodziców i uczniów. Wyróżniono najlepszych - P. Jabłońskiego, M. Czopka, E. Łukasika. Nagrodzono zwycięzców konkursów i zawodów. Część artystyczną pod kierunkiem M. Gębali zaprezentowała klasa 1 TB. Była to baśń o Kopciuszku i... egzaminie maturalnym. Gratulujemy pomysłu i wykonania! Wszystkim życzymy udanego wypoczynku (a dla niektórych pomyślnej nauki)!

 
Pożegnanie ZSZ
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 15 czerwca 2007 00:00

Po trzech latach edukacji wychowawca P. Haniecki wręczył swoim podopiecznym świadectwa ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej o specjalności mechanik pojazdów samochodowych. Jednak wszystkich absolwentów czeka jeszcze jeden ważny egzamin -  z przygotowania zawodowego, który odbędzie się już w następnym tygodniu. A póki co, wszyscy chłopcy deklarują chęć kontynuacji nauki w technikum. Życzymy sukcesów!

 
Dzień Sportu
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
piątek, 01 czerwca 2007 00:00

Dzień Sportu to szczególna data w kalendarzu. W naszej szkole obchodzi się go więc wyjątkowo. Jako, że nasi uczniowie w ogromnej większości dziećmi już nie są, zwykliśmy nazywać ten dzień Dniem Sportu. Kolejny raz największym zainteresowaniem cieszył się mecz w siatkówkę pomiędzy reprezentacją nauczycieli i drużyną uczniów. W tej potyczce doświadczenie wzięło górę i laur zwycięstwa pokrył skronie profesury. W quasi koszykarskiej konkurencji „rzut za trzy punkty” najlepszym okazał się Maciej Sawicki. Ponieważ pogoda dopisała udało się tez rozegrać turniej w kule. W tej konkurencji tryumfowała klasa 1 TSa. Tegoroczny dzień sportu ubarwił (nomen omen) konkurs plastyczny pt. „Moje wymarzone auto” w którym najwyższym kunsztem wykazały się 1 LU i 2 TU. Organizatorem wszystkich dyscyplin była klasa 2 TSa.

 
Matura 2007
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 04 maja 2007 00:00

Również  w tym roku punktualnie rozkwitły kasztany oznajmiając zbliżające się ważne egzaminy. W naszej szkole dla niemal 100 uczniów o godzinie 9.00 rozpoczęła się matura. Do egzaminu dojrzałości przystąpili uczniowie klas: 4 TSa, 4 TSb, 4 TB, 3 LP, 2 LU i nie tylko. Zgłosili się również absolwenci z poprzedniego roku, którym zależało na poprawie swoich wyników. Jako, że kasztany kwitną w ostatnich latach również na jesieni tak i egzaminy maturalne mogą odbywać się dwa razy do roku. Oczywiście wszystkim abiturientom życzymy pełnych sukcesów już na wiosnę.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8