Home Archiwum 2006/2007 Dni Patrona

Dni Patrona
Wpisany przez: Małgorzata Wiśniecka-Ozimek
czwartek, 19 października 2006 00:00

Po raz drugi odbywały się w naszej szkole Dni Patrona.
Eugeniusz Kwiatkowski  jest już coraz lepiej znany społeczności szkolnej. Na obchody złożyło się kilka imprez. Przede wszystkim odbył się III Konkurs o życiu, działalności i czasach Eugeniusza Kwiatkowskiego. Każdy zawodnik odpowiadał na serie trzech pytań. Bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy 2 TSa, Michał Leśniak,  który zdobył pierwsze miejsce. Rada Rodziców ufundowała zwycięzcom atrakcyjne nagrody. Za I miejsce Michał  otrzymał odtwarzacz mp3.

Kulminacja obchodów Dni Patrona miała miejsce 19 października. Uczniowie klasy 3 TSb pod kierunkiem M. Wiśnieckiej przygotowali montaż słowno – muzyczny poświęcony Eugeniuszowi Kwiatkowskiemu. Uroczystość została połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych, którzy obiecali, że… „będą  dobrymi i solidnymi uczniami, będą zdobywać wiedzę i umiejętności, aby w przyszłości, w duchu ideałów głoszonych przez Eugeniusza Kwiatkowskiego, swoją pracą służyć ojczyźnie”.