Home Archiwum 2008/2009

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj50
Wczoraj92
W tygodniu142
W miesiącu2825
Wszystkie2306484
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2008/2009Zakończenie roku szkolnego 2008-2009
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
piątek, 19 czerwca 2009 00:00

Wakacje to ulubiony czas braci uczniowskiej i nauczycielskiej. Nim jednak na dobre "kanikuły" rozpoczną swoje panowanie należy tradycyjnie i z godnością pożegnać rok szkolny. Co też dzisiaj uczyniliśmy. Nie obyło się zatem bez statystycznych podsumowań pracy, frekwencji i nauki. Najlepsze klasy mogły z radością sobie pogratulować i bić brawo. Najlepsi sportowcy dumnie wypiąć pierś, a docenieni nauczyciele mogli mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Artystycznie zabawiali nas uczniowie klasy 2 bt pod opieką sorki Joanny Grądziel w inscenizacji pt Budowa. Rozstrzygnięto również coroczny konkurs dla klas pierwszych "Debiut Roku". Wygrał go uczeń klasy 1dt A. Matras. Gratulujemy i życzymy utrzymania poziomu. Przed nami ponad dwa miesiące na podładowanie baterii, obyśmy ich nie zmarnowali. Do zobaczenia we wrześniu!

 
Egzaminy z przygotowania zawodowego
Wpisany przez: Jarosław Ociepa   
poniedziałek, 15 czerwca 2009 00:00

Do części pisemnej egzaminu z przygotowania zawodowego w naszej szkole przystąpiło aż 101 uczniów z 5 zawodów: technik mechanik, technik budownictwa, mechanik pojazdów samochodowych, murarz oraz monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Absolwenci technikum 17 czerwca przystępują w naszej szkole do części praktycznej egzaminu zawodowego. Absolwencki szkoły zawodowej do egzaminu praktycznego przystępują od 22 czerwca w Centrum Kształcenia Praktycznego w Puławach lub Ośrodku Egzaminacyjnym w Rykach. Życzymy uzyskania certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i dobrze płatnej pracy!

 
Pożegnanie Absolwentów ZSZ
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
środa, 10 czerwca 2009 00:00

Dla trzech klas: mechanik pojazdów samochodowych, murarz i monter instalacji i urządzeń sanitarnych, ostatni etap kształcenia w Naszej szkole dobiegł końca. Na uroczystym apelu p. dyrektor Krzysztof Szabelski wraz z wychowawcami - J. Serkisem i P. Toczkiem dokonali podsumowania osiągnięć edukacyjnych uczniów. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Zrobiono ostanie wspólne pamiątkowe fotografie a już 15 czerwca ostatni sprawdzian - egzamin z przygotowania zawodowego. Z przeprowadzonych rozmów z absolwentami, wielu z nich chciałoby kontynuować naukę w technikum. Gratulujemy podjętych decyzji i życzymy wytrwałości w zaplanowanych przedsięwzięciach!

 
Dzień Sportu
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
środa, 10 czerwca 2009 00:00

Tradycją naszej szkoły jest czerwcowe świętowanie "Dnia Młodzieży i Sportu". Tegoroczne obchody rozpoczęliśmy przedstawieniem Kabaretowym w wykonaniu uczniów klas: 2 at, 1 at i 2 ct. Po tej dawce humoru zaczęła się sportowa rywalizacja. Nasi szkolni mistrzowie - drużyna Dzikich Kaczek stanęli do meczu piłki nożnej z eksperymentalnym składem "reszty świata". Wygrali... Mecz w siatkówkę Nauczyciele kontra Uczniowie nieoczekiwanie dość gładko wygrali Ci drudzy. Jednak w przeciąganiu liny zwyciężyła starsza ekipa. Rozegrano również Turniej Tenisa Stołowego, którego zwycięzcą okazał się Paweł Kozieł z 1 mz. Na boisku szkolnym można było również zrelaksować się, grając w popularne we Francji kule.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 18