Home Archiwum 2010/2011 Akcja - Świąteczna Paczka

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
1 lutego 2023
Imieniny obchodzą:
Brygida, Ignacy
Do końca roku zostało: 334 dni.
Zodiak: Wodnik

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj40
Wczoraj103
W tygodniu260
W miesiącu40
Wszystkie2283176
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 692


Akcja - Świąteczna Paczka
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
wtorek, 21 grudnia 2010 00:00

Już siedemnasty raz w historii szkoły z inicjatywy p. pedagog Ewy Przepiórki z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole zorganizowano akcję - Świąteczna Paczka. Włączyli się do niej nauczyciele i uczniowie. W dniach od 16 do 21 grudnia gromadzono produkty spożywcze (śledzie, olej, mąkę, cukier, herbatę, słodycze, owoce, przetwory domowe itp.). W sumie uzbierano darów na kwotę 2500 zł. Dużą hojnością wykazały się klasy: 1dt, 3 wz, 4 ct, 2 at, 3hmz. Łącznie do akcji przystąpiło 17 klas.

O część logistyczną przy grupowaniu produktów oraz sprawnym przygotowaniu paczek zadbali uczniowie z klasy 4 ct: Michał Goliszek, Grzegorz Ogórek, Łukasz Paprota. Świąteczne paczki zostaną wręczone potrzebującym uczniom i ich rodzinom. Dodatkowo trzej uczniowie otrzymali dary powodziowe. Akcji przyświecał jeden cel - w święta Bożego Narodzenia nieść radość rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za czynny udział w przedsięwzięciu!