Home Archiwum 2010/2011 Studniówka 2011

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
9 czerwca 2023
Dzień Przyjaciela
Imieniny obchodzą:
Felicjan, Pelagia
Do końca roku zostało: 206 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj59
Wczoraj74
W tygodniu427
W miesiącu785
Wszystkie2295826
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 701


Studniówka 2011
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
sobota, 15 stycznia 2011 20:00

Dokładnie 109 dni przed maturą, jak obliczył Pan wicedyrektor Jarosław Ociepa, młodzież wraz z  zaproszonymi osobami towarzyszącymi  oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach, bawili się na tradycyjnej studniówce. Pierwszy raz w historii szkoły gościliśmy z tą imprezą w Klubie „ Lawa”. Dokładnie o godzinie 20 rozpoczęliśmy „Studniówkę” częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów z klas 4at i 4bt pod kierownictwem sorki Gabrieli Sieprawskiej. Bohaterowie tegorocznego przedstawienia pt. „Poloneza czas zacząć” to abiturienci wybierający się właśnie na bal studniówkowy. Na swojej drodze napotykają jednak przeszkody...

Najpierw muszą znaleźć mało rozgarniętemu koledze (Stefanowi) towarzystwo na imprezę, stoczyć  z jednym z  ojców - typowym chłopkiem roztropkiem – bój o jego córę Jolantę, potem przekonać Stefana do pozbawionej uroku Andżeli  i jeszcze uporać się z nielekko się prowadzącym autem (Hummerem). Historia kończy się polonezem i małą wpadką rodzinną.

Widzowie docenili dowcip i talent taneczny aktorów, wokal Łukasza, no i oczywiście zmysł konstruktorski naszych artystów, gdyż auto naprawdę robiło wrażenie. Po tej dawce humoru przyszedł czas na część oficjalną: przemówienia Dyrekcji, rodziców, wychowawców i samych uczniów.

Kiedy  bukiety kwiatów znalazły swoich adresatów mogliśmy utworzyć korowód do tradycyjnego poloneza. Panie przepięknie prezentowały się w swoich kreacjach, a panowie niezwykle dostojnie w ich towarzystwie. Po symbolicznym toaście, zaczęła się prawdziwie szampańska impreza, która trwała do białego rana. Atrakcje muzyczne zapewnił zespół „Melo”. O tym, że wszyscy bawili się świetnie, świadczył pełen parkiet wirujących par. Oby nadchodząca matura wypadła równie udanie.