Home Archiwum 2011/2012

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj38
Wczoraj92
W tygodniu130
W miesiącu2813
Wszystkie2306472
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2011/2012Zakończenie roku szkolnego 2011/2012
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 29 czerwca 2012 10:00

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2011/2012 rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego. O godzinie 10.00 na sali gimnastycznej krótkiego podsumowania pracy w minionym roku szkolnym dokonał p. dyr. szkoły K. Szabelski. Nie zabrakło słów pochwał i nagród dla najlepszych uczniów. Na szczególną uwagę zasłużył uczeń klasy 1 ct - Michał Wnuk, który odebrał nagrody książkowe za zajęcie pierwszych miejsc w konkursach. Michał otrzymał również stypendium naukowe. Natomiast dzień wcześniej na gali "Być Najlepszym" w Domu Chemika, czterech uczniów z naszej szkoły (kategoria - osiągnięcia indywidualne): Karol Krzywda, Adrian Wójtowicz, Rafał Wiejak i Piotr Olszak, otrzymało nagrody z rąk p. Starosty Powiatu Puławskiego - Witolda Popiołka.

Czytaj całość >
 
Pożegnanie absolwentów ZSZ
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 15 czerwca 2012 13:00

Dla trzech klas: mechanik pojazdów samochodowych, murarz/ monter instalacji i urządzeń sanitarnych, technolog robót wykończeniowych w budownictwie ostatni etap kształcenia w Naszej szkole dobiegł końca. Na uroczystym apelu p. dyrektor Krzysztof Szabelski wraz z wychowawcami - R. Rybakiem, E. Hołody oraz P. Toczkiem dokonali podsumowania osiągnięć edukacyjnych uczniów. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Zrobiono ostanie wspólne pamiątkowe fotografie. A już 18 czerwca przedostatni sprawdzian - egzamin z przygotowania zawodowego - część teoretyczna (ostatnim etapem będzie część praktyczna w CKP). Dla wielu absolwentów start w dorosłe życie to podjęcie pierwszej pracy ale również kontynuacja nauki w technikum. Życzymy wytrwałości w zaplanowanych przedsięwzięciach!

 
Sukcesy w konkursie Rok przed dyplomem
Wpisany przez: Bożena Firlej   
środa, 13 czerwca 2012 09:00

W auli Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej odbyło się uroczyste zakończenie VI Międzyszkolnego Konkursu Zawodowego "Rok przed dyplomem". Do finałowego etapu  przystąpiło 126 uczniów z 15 szkół województwa lubelskiego w 10 zawodach technicznych. Patronat nad konkursem sprawowali: Marszałek Województwa Lubelskiego, Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Lublin. Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. Laureatami  konkursu w zawodzie technik budownictwa zostali: Piotr Olszak - I miejsce, Robert Oleksiak i Rafał Wiejak - II miejsce, wszyscy z klasy 3ct. Wyróżnienie otrzymał Damian Winsztal z klasy 3dt w zawodzie technik mechanik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Dzień Sportu
Wpisany przez: Marcin Krawiec   
środa, 06 czerwca 2012 11:00

Jak co roku na początku czerwca z okazji "Dnia dziecka" nauczyciele w-f przygotowali dzień sportu, który potraktowano na wesoło. W trakcie imprezy był zorganizowany turniej tenisa stołowego. Na sali gimnastycznej w której aktywnie brali też udział nauczyciele odstresowując się (niektórym wyszło to nawet na plus) odbył się sport na wesoło. Nagrodą dla uczniów za przejście wszystkich stacji było dodatkowe nieprzygotowanie do wykorzystania na dowolnej lekcji. Rozegrane konkurencje to: rzuty osobiste, lotki, szczudła, klasy, rzuty ringo. Odbyły się też 2 turnieje przeciągania liny o mistrzostwo szkoły. Po zaciętym finale (3dt vs. 2 gt) wygrała klasa 2 gt. Oczywiście z okazji Euro 2012 nie zabrakło akcentów okolicznościowych. Zwieńczeniem dnia był mecz piłki nożnej.

Czytaj całość >
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16