Home Archiwum 2011/2012 Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
28 marca 2023
Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus
Do końca roku zostało: 279 dni.
Zodiak: Baran

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj34
Wczoraj87
W tygodniu121
W miesiącu2642
Wszystkie2289094
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 696


Zakończenie roku szkolnego 2011/2012
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 29 czerwca 2012 10:00

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2011/2012 rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego. O godzinie 10.00 na sali gimnastycznej krótkiego podsumowania pracy w minionym roku szkolnym dokonał p. dyr. szkoły K. Szabelski. Nie zabrakło słów pochwał i nagród dla najlepszych uczniów. Na szczególną uwagę zasłużył uczeń klasy 1 ct - Michał Wnuk, który odebrał nagrody książkowe za zajęcie pierwszych miejsc w konkursach. Michał otrzymał również stypendium naukowe. Natomiast dzień wcześniej na gali "Być Najlepszym" w Domu Chemika, czterech uczniów z naszej szkoły (kategoria - osiągnięcia indywidualne): Karol Krzywda, Adrian Wójtowicz, Rafał Wiejak i Piotr Olszak, otrzymało nagrody z rąk p. Starosty Powiatu Puławskiego - Witolda Popiołka.

 

Skromną część artystyczną przygotowała klasa 2 at pod opieką p. A. Firlej. Talentem wokalnym urzekł nas (już nie pierwszy raz!) Maksymilian Fuks. Część mniej oficjalna, ale  ważna - to spotkanie z wychowawcami klas. Nauczyciele dokonali krótkiego podsumowania bieżącego roku szkolnego, udzielili instruktażu jak bezpiecznie spędzić wakacje i oczywiście najważniejsze - rozdali świadectwa! Ostatnim punktem tego WAŻNEGO dla wielu uczniów dnia był wspólny spacer na lody ;-)