Home Archiwum 2011/2012 Dzień Sportu

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
28 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Zdzisław
Do końca roku zostało: 34 dni.
Zodiak: Strzelec

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj16
Wczoraj107
W tygodniu16
W miesiącu2995
Wszystkie2276376
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Dzień Sportu
Wpisany przez: Marcin Krawiec   
środa, 06 czerwca 2012 11:00

Jak co roku na początku czerwca z okazji "Dnia dziecka" nauczyciele w-f przygotowali dzień sportu, który potraktowano na wesoło. W trakcie imprezy był zorganizowany turniej tenisa stołowego. Na sali gimnastycznej w której aktywnie brali też udział nauczyciele odstresowując się (niektórym wyszło to nawet na plus) odbył się sport na wesoło. Nagrodą dla uczniów za przejście wszystkich stacji było dodatkowe nieprzygotowanie do wykorzystania na dowolnej lekcji. Rozegrane konkurencje to: rzuty osobiste, lotki, szczudła, klasy, rzuty ringo. Odbyły się też 2 turnieje przeciągania liny o mistrzostwo szkoły. Po zaciętym finale (3dt vs. 2 gt) wygrała klasa 2 gt. Oczywiście z okazji Euro 2012 nie zabrakło akcentów okolicznościowych. Zwieńczeniem dnia był mecz piłki nożnej.

 

Nauczyciele przyjęli barwy narodowe i uczcili ten dzień meczem w piłkę nożną: uczniowie vs. nauczyciele. Po zaciętym boju (przykro to stwierdzić) nauczyciele polegli 4-2. Patrząc z punktu widzenia uczniów było to bardzo miłe "dokopać" nauczycielom. I tak po rak kolejny zakończył się dzień sportu w naszej szkole. Na następny musimy poczekać rok.