Home Archiwum 2012/2013

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
4 grudnia 2021
Imieniny obchodzą:
Barbara, Piotr
Do końca roku zostało: 28 dni.
Zodiak: Strzelec

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj24
Wczoraj307
W tygodniu1675
W miesiącu986
Wszystkie2214282
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2012/2013Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
Wpisany przez: Krzysztof Szczęśniak   
piątek, 28 czerwca 2013 10:00

Dnia 28 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Po części oficjalnej nasi uczniowie zaprezentowali program artystyczny. Obejmował on część teatralną, prezentującą unowocześnioną wersję przygód Czerwonego Kapturka, osadzoną w szkolnych realiach, którą przeplatały występy muzyczne naszych szkolnych artystów, potęgujące dramaturgię wydarzeń rozgrywających się na scenie. Po występie nagrodzonym gromkimi brawami, uczniowie rozeszli się do sal po odbiór upragnionych świadectw (nierzadko przepasanych szkarłatem), będących ukoronowaniem ich ciężkiej całorocznej pracy.

 
Pożegnanie absolwentów ZSZ
Wpisany przez: Małgorzata Lorek   
piątek, 14 czerwca 2013 12:00

14 czerwca 2013 roku uczniowie klas III zsz zakończyli naukę w murach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęło przemówienie pana dyrektora K. Szabelskiego, który życzył absolwentom sukcesów w dalszym życiu i pomyślnego zdania egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Słowa pożegnania padły także z ust przedstawiciela wychowawców - pana Piotra Hanieckiego i reprezentantki Samorządu Uczniowskiego - Klaudii Glegoły. Nie zabrakło również słów podziękowania ze strony absolwentów. Na zakończenie zostały wręczone nagrody za osiągnięcia w nauce i sporcie. Po oficjalnej części uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do klas, gdzie zostały im wręczone świadectwa ukończenia szkoły.

 
Dzień MIX
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
czwartek, 06 czerwca 2013 10:00

7. Finał konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym

Dzień MIX to nowa formuła obchodzenia dawnego Dnia Dziecka. 6 czerwca nałożyły się trzy imprezy: Finał 7. konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym, Dzień Sportu oraz Dzień Profilaktyki Młodzieży. Tradycyjnie już sprawdzanie znajomości WoRD poprowadzili nasi zawodowcy: p. Tadeusz Wawro oraz p. Roman Wielgo. W komisji zasiedli zaprzyjaźnieni ze szkołą absolwenci naszej katedry a obecnie Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Puławach. Po zaciętej dogrywce tytuł najlepszego uzyskał Cieśla Damian - 1 miejsce, następnie Kruk Adrian - 2 miejsce oraz Woźniak Krzysztof - 3 miejsce. Nagrody ufundowane przez Komitet Rodzicielski wręczył dyrektor szkoły p. Krzysztof Szabelski. Różnicą tylko pół punktu, za podium znaleźli się: D. Gicewicz, M. Mańko i T. Czarnecki.

Czytaj całość >
 
3. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego
Wpisany przez: Monika Wójciak   
wtorek, 28 maja 2013 11:00

We wtorek 28 maja wyłoniliśmy zwycięzcę III Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego. Tego dnia odbył się drugi etap, tym razem w formie ustnej. Wzięły w nim udział 3 osoby, zdobywcy największej ilości punktów w etapie I pisemnym, który odbył się pod koniec marca w ramach Dni Kultury Brytyjskiej. Były to dwie uczennice z klasy 3 gt i Tomasz Serwatka z klasy 3 dt. Najlepszą, zarówno w części pisemnej i ustnej, okazała się Martyna Klepko. Gratulujemy i życzymy dalszego zapału w nauce tego popularnego i niezmiernie przydatnego języka.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13