Home Archiwum 2012/2013 Rajd rowerowy

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj50
Wczoraj92
W tygodniu142
W miesiącu2825
Wszystkie2306484
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Rajd rowerowy
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
środa, 26 września 2012 09:30

Pierwszy rajd rowerowy (tradycyjnie pod opieką A. Winiarskiej i G. Borucza) w bieżącym roku szkolnym odbył się na dzień przed obchodami Światowego Dnia Turystyki. Jesienna trasa (o długości 28 km) w iście słonecznych klimatach przebiegała ścieżką rowerową do Bochotnicy (cały odcinek już niebawem zostanie oddany do użytku, trwają prace wykończeniowe), a następnie niebieskim szlakiem od szkoły podstawowej, drogami polnymi, do Zbędowic, Skowieszna i Włostowic. Nie obyło się tego dnia bez kilku awarii technicznych naszych jednośladów. Dobrze, że podczas ekspedycji mieliśmy doświadczonych specjalistów od maszyn (klasa mechaniczna), którzy stanęli na wysokości zadania i uporali się z usterkami (P. Orłowski).

 

Na pochwałę zasługuje również "młodszy mechanik" Ł. Skrzypek, który posiadał plecak bogato wyposażony w pełny komplet kluczy narzędziowych, taśmę izolacyjną i inne przydatne drobiazgi (szacun dla Łukasza). Dzięki operatywności i humorowi dopisującemu uczestnikom wyprawy otwarcie sezonu rajdów uważamy za udane!