Home Archiwum 2012/2013 Dzień Edukacji Narodowej

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
9 czerwca 2023
Dzień Przyjaciela
Imieniny obchodzą:
Felicjan, Pelagia
Do końca roku zostało: 206 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj57
Wczoraj74
W tygodniu425
W miesiącu783
Wszystkie2295824
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 701


Dzień Edukacji Narodowej
Wpisany przez: Anna Wąsala   
piątek, 12 października 2012 10:20

W dniu 12 października odbyła się w Naszej szkole uroczysta Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli: Pan Dyrektor Krzysztof Szabelski, Wicedyrektor Jarosław Ociepa, nauczyciele poszczególnych przedmiotów, uczniowie wszystkich klas oraz pracownicy administracji i obsługi. Wśród zgromadzonych byli również przedstawiciele Rady Rodziców. Na wstępie, zgodnie z harmonogramem uroczystości przywitała wszystkich przybyłych na tę uroczystość uczennica klasy 1gt. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrał Pan Dyrektor, który w swoim przemówieniu złożył życzenia oraz podziękowania nauczycielom, uczniom, rodzicom za ich owocną pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły.

 

Następnie przedstawiciele Rady Rodziców przekazali na ręce Pana Dyrektora i Wicedyrektora kwiaty, a także piękne życzenia i podziękowania dla całego grona pedagogicznego. Po podziękowaniach i życzeniach reprezentanci klas pierwszych przystąpili do uroczystego ślubowania. Następnie w uznaniu za zasługi i osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej Pan Dyrektor wręczył wyróżniającym się nauczycielom nagrody. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów pod kierunkiem pani Moniki Abd Elsamie oraz Pani Anny Wąsali. W trakcie tej części uroczystości uczniowie złożyli gronu pedagogicznemu upominki w postaci życzeń oraz pięknie wykonanych piosenek przez uczennicę klasy 1gt Kingę Dudzińską. Zwieńczeniem uroczystości był przedstawiony przez uczniów kabaret, który zapewnił zarówno nauczycielom jak i uczniom wiele uśmiechu na twarzy. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Uwieńczeniem spotkania był wspaniały poczęstunek przy kawie zorganizowany przez Radę rodziców.