Home Archiwum 2012/2013 Dzień Kobiet

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
9 czerwca 2023
Dzień Przyjaciela
Imieniny obchodzą:
Felicjan, Pelagia
Do końca roku zostało: 206 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj61
Wczoraj74
W tygodniu429
W miesiącu787
Wszystkie2295828
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 701


Dzień Kobiet
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
piątek, 08 marca 2013 12:00

Tegoroczny Dzień Kobiet uczciliśmy wyborem najpiękniejszej dziewczyny, uczącej się w naszej szkole. Imprezę poprowadzili Łukasz i Adam z 4 adt. Nim wyłoniliśmy zwyciężczynię, spośród zaproszonej do finału siódemki, poddaliśmy kandydatki bardzo trudnym próbom (oczywiście pod bacznym okiem niezawisłego jury). W pierwszej konkurencji musiały odpowiadać na „tendencyjne” pytania prowadzącego oraz w jak najkrótszym czasie odkręcić, zmontowanym wcześniej kluczem, świece zapłonowe. Do następnych zadań przystąpiła już tylko piątka kandydatek. Dziewczyny musiały odgadnąć nazwę i zastosowanie tajemniczych części samochodowych i różnego rodzaju mierników, a następnie przeczytać instrukcję wymiany tłoka w narzucony odgórnie sposób.

 

Śpiewająco poradziły sobie z tymi zadaniami, jednak do dalszej części mogły przejść tylko trzy najlepsze. Okazały się nimi: Paulina Żurek z 3 gt, Agnieszka Mrozek i Klaudia Glegoła z 1 gt. Kandydatki w kolejnej konkurencji przygotowywały z kolorowej bibuły kreacje finałowe, dowodząc nimi swojej pomysłowości i dobrego gustu. W czasie gdy powstawały barwne stroje, nasi prowadzący przedstawili zabawny skecz, dotykający tematu natury kobiecej. Później członkowie Komisji zadali już tylko po jednym pytaniu każdej z dziewczyn i mogliśmy usłyszeć werdykt. Największe brawa zebranej widowni wraz z tytułem Miss Publiczności otrzymała Paulina. Komisja jednak najwyżej oceniła Klaudię i to ona założyła złotą koronę „Miss Budexu”. Po koronacji prowadzący, w niebanalny sposób, złożyli wszystkim Nauczycielkom i koleżankom ósmo marcowe życzenia.