Home Archiwum 2012/2013 Dzień MIX

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Niedziela
18 kwietnia 2021
Imieniny obchodzą:
Bogusława, Bogumiła
Do końca roku zostało: 258 dni.
Zodiak: Baran

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj564
Wczoraj638
W tygodniu5540
W miesiącu12651
Wszystkie2117273
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Dzień MIX
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
czwartek, 06 czerwca 2013 10:00

7. Finał konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym

Dzień MIX to nowa formuła obchodzenia dawnego Dnia Dziecka. 6 czerwca nałożyły się trzy imprezy: Finał 7. konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym, Dzień Sportu oraz Dzień Profilaktyki Młodzieży. Tradycyjnie już sprawdzanie znajomości WoRD poprowadzili nasi zawodowcy: p. Tadeusz Wawro oraz p. Roman Wielgo. W komisji zasiedli zaprzyjaźnieni ze szkołą absolwenci naszej katedry a obecnie Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej w Puławach. Po zaciętej dogrywce tytuł najlepszego uzyskał Cieśla Damian - 1 miejsce, następnie Kruk Adrian - 2 miejsce oraz Woźniak Krzysztof - 3 miejsce. Nagrody ufundowane przez Komitet Rodzicielski wręczył dyrektor szkoły p. Krzysztof Szabelski. Różnicą tylko pół punktu, za podium znaleźli się: D. Gicewicz, M. Mańko i T. Czarnecki.

Dzień Sportu

Zawody sportowe pod czujnym okiem naszych sorów od wychowania fizycznego i wsparciu nauczycieli zawodowców odbyły się na sali gimnastycznej. Młodzież jak również pedagodzy mogli sprawdzić się w celnych rzutach do tarczy, kosza, planszy czy biegach na "obcasach". Wielu uczestników spędziło miłe chwile, podczas których można było się odstresować.

Dzień profilaktyki zdrowia

Część trzecia - Profilaktyka została podzielona aż na trzy bloki. Prelekcja na holu poruszała tematykę "Stop - alkoholizmowi wśród młodzieży" i została przygotowana przez silną grupę pań: Niny Dudziak, Gabrieli Sieprawskiej i Izabeli Bogdańskiej. Pozostałe działania szkoleniowe przeprowadzono w salach lekcyjnych. Były to spotkania z panią socjolog dr Martą Kozak z KUL oraz z doradcą zawodowym.