Home Archiwum 2013/2014

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj42
Wczoraj92
W tygodniu134
W miesiącu2817
Wszystkie2306476
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2013/2014Zakończenie roku szkolnego 2013/14
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 27 czerwca 2014 10:00

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego. O godzinie 10.00 na sali gimnastycznej krótkiego podsumowania pracy w minionym roku szkolnym dokonał p. dyr. szkoły K. Szabelski. Wręczono nagrody, dyplomy i stypendia dla najlepszych uczniów.

Część mniej oficjalna, ale  ważna - to spotkanie z wychowawcami klas. Nauczyciele dokonali podsumowania bieżącego roku szkolnego, udzielili instruktażu jak bezpiecznie spędzić wakacje i oczywiście najważniejsze - rozdali świadectwa! Ostatnim punktem tego WAŻNEGO dla wielu uczniów dnia była wspólna sweet fotka i zakupy prowiantu na wakacyjny odpoczynek ;)

 
Sukcesy naszych uczniów w VIII międzyszkolnym konkursie zawodowym "Rok przed dyplomem"
Wpisany przez: Teresa Podgórska   
środa, 18 czerwca 2014 10:00

8 maja 2014 roku w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie odbył się etap regionalny VIII międzyszkolnego konkursu zawodowego "Rok przed dyplomem". Do etapu regionalnego przystąpiło 130 laureatów szkolnego etapu konkursu. Honorowy patronat nad konkursem objął:  Marszałek Województwa Lubelskiego, Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Lublin, Rektor Politechniki Lubelskiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne. Łącznie rywalizowało 43 trzyosobowe zespoły reprezentujące 16 kierunków technicznych. Naszą szkołę reprezentowali laureaci etapu szkolnego konkursu w grupie: budowlanej - Michał Wnuk i Michał Rodak z klasy 3cgt, mechanicznej - Sebastian Czaplicki, Tomasz Czarnecki i Mateusz Pakuła z klasy 3at. 

Czytaj całość >
 
Pożegnanie absolwentów ZSZ 2014
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 13 czerwca 2014 13:00

Mimo dość przesądnej daty w kalendarzu - trzynastego w piątek i o godzinie trzynastej (a wieczorem w pełni księżyca), dla absolwentów zasadniczych klas zawodowych była to jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu. Wychowawcy klas trzecich - Z. Chojnacki, J. Zieliński i M. Klepko, wręczyli swoim podopiecznym świadectwa ukończenia szkoły. W bieżącym roku szkolnym ostatni już raz wg starej podstawy programowej wykształcenie uzyskały dwa kierunki: mechanik pojazdów samochodowych oraz technolog robót wykończeniowych w budownictwie. Po słowach podziękowań i wręczeniu nagród dla najlepszych przyszedł czas odpoczynku i koncentracji na ostatnich już w tej szkole egzaminach zawodowych, które odbędą się 23 czerwca 2014 roku. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów!

 
Wycieczka do Lipska na targi AMI 2014
Wpisany przez: Jacek Serkis   
czwartek, 05 czerwca 2014 10:00

Uczniowie naszej szkoły w dniach 3 - 5 czerwca 2014 uczestniczyli w targach motoryzacyjnych AMI Leipzig 2014. Był to już trzeci wyjazd do Niemiec w jakim mogli uczestniczyć nasi uczniowie. Na targach zaprezentowali swoją ofertę czołowi producenci branży motoryzacyjnej z Europy i ze świata. Każdy prezentowany model można było obejrzeć z bliska a niektórymi odbyć jazdy testowe. Kolejną atrakcją jaką przygotowali organizatorzy targów były pokazy jazdy off road. Jazdy te wśród uczestników wycieczki cieszyły się wielkim powodzeniem. Wycieczka z punktu widzenia organizatorów jak i uczestników okazała się w pełni udana. Już za dwa lata powrócimy do Lipska aby poszerzać swoje zainteresowania motoryzacją!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8