Home Archiwum 2013/2014 Mikołajki w SP nr 12 w Puławach

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
4 grudnia 2021
Imieniny obchodzą:
Barbara, Piotr
Do końca roku zostało: 28 dni.
Zodiak: Strzelec

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj36
Wczoraj307
W tygodniu1687
W miesiącu998
Wszystkie2214294
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Mikołajki w SP nr 12 w Puławach
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
piątek, 06 grudnia 2013 12:00

W tym roku mieliśmy mały jubileusz akcji Mikołajkowej z SP nr 12, bowiem już piąty raz młodzież naszej szkoły spotkała się z najmłodszymi podopiecznymi sąsiadującej z naszą szkołą placówki. Przygotowana uprzednio zbiórka pieniędzy pozwoliła nam na przygotowanie dwudziestu pięciu paczek słodkości dla każdego z maluchów.

Zgodnie z przyjętym wcześniej zwyczajem, na początku grupa wolontariuszy z naszej szkoły przygotowywała prace plastyczne z dziećmi. Dzieci jak zwykle przywitały nas bardzo gorąco i chętnie nawiązywały kontakt .Tym razem wspólnym zadaniem było wypełnienie pustych sań Świętego Mikołaja wizerunkami wymarzonych prezentów. Dzieci z entuzjazmem podeszły do zadania i każde, na ile potrafiło, wykonało kolorowy rysunek. Barwny plakat zdobi teraz hol naszej szkoły.

Po przyklejeniu wszystkich malunków, nadszedł czas na wizytę najbardziej oczekiwanego gościa. Z wielkim przejęciem maluchy wywoływały jego pojawienie głośno krzycząc imię lapońskiego przybysza. Po rozdaniu prezentów był czas na chwilę wspólnej tanecznej zabawy. Choć spotkanie nie było długie mamy nadzieję, że zostanie w pamięci wszystkich uczestników. Za rok na pewno tam wrócimy...