Home Archiwum 2014/2015

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj47
Wczoraj92
W tygodniu139
W miesiącu2822
Wszystkie2306481
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


Archiwum Kroniki Wydarzeń 2014/2015Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
Wpisany przez: Agnieszka Brzozowska   
piątek, 26 czerwca 2015 10:00

Dnia 26 czerwca 2015 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Podczas spotkania społeczności szkolnej dyrektor Krzysztof Szabelski podziękował za kolejny rok wspólnej pracy oraz nagrodził uczniów za szczególne osiągnięcia: wysokie wyniki w nauce, niską absencję i sukcesy sportowe. Przedstawiciele rady rodziców oraz samorządu uczniowskiego w serdecznych słowach zwrócili się do zebranych, szczególnie dziękując Dyrekcji i Nauczycielom za ich pracę. Po występie artystycznym szkolnego zespołu muzycznego, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie zostały rozdane świadectwa szkolne.

Serdecznie gratulujemy uczniom, dla których ten rok szkolny by owocny i przyniósł sukcesy. Życzymy motywacji i więcej sił do pracy tym, którzy nie są dumni z uzyskanych wyników. Nowy rok szkolny - przyniesie nowe szanse. Wszystkim uczniom ZS nr 2 w Puławach życzymy udanych, bezpiecznych wakacji oraz zasłużonego letniego odpoczynku.

 
Dzień profilaktyki zdrowia
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
poniedziałek, 01 czerwca 2015 10:00

Tradycyjnie 1 czerwca jest dniem, w którym w naszej szkole organizujemy dzień profilaktyki zdrowia. W tym roku hasło przewodnie brzmiało STOP DOPALACZOM. W ramach akcji ogłoszony został konkurs szkolny na prezentację multimedialną oraz pracę plastyczną pod takim hasłem. Zorganizowano również warsztaty dla uczniów klas I i II technikum z terapeutami uzależnień, przedstawicielami współpracującej ze szkołą Fundacji Preasterno Panią Joanną Gielecką Panią Aleksandrą Oczkowską i Panem Emanuelem Janoszczykiem. Celem podjętych działań było uświadomienie młodzieży niebezpieczeństw jakie wiążą się z dopalaczami. Zajęcia prowadzone przez fachowców wzbudziły pozytywny odzew wśród młodzieży, co tylko potwierdziło trafny wybór tematu tegorocznej akcji.

Czytaj całość >
 
Dzień Dziecka 2015 w „Budowlance” – motoryzacyjna pasja i bezpieczeństwo
Wpisany przez: Agnieszka Brzozowska   
poniedziałek, 01 czerwca 2015 09:00

Pierwszego dnia czerwca 2015 r. w Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach odbył się szereg imprez, mających na celu integrację i wspólna zabawę z okazji Dnia Dziecka. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego dnia był II Powiatowy Konkurs „Znam przepisy ruchu drogowego”, pod honorowym patronatem Starosty Puławskiego Witolda Popiołka. Dzięki życzliwej i owocnej współpracy z Władzami Powiatu Puławskiego, konkurs cieszący się coraz większą popularnością został przeprowadzony po raz drugi i mamy nadzieję, że stanie się rokroczną tradycją naszej szkoły. Wydarzenie zrealizowano w partnerstwie z Komendą Powiatową Policji w Puławach, przy wsparciu lokalnych przedsiębiorców, a wzięli w nim udział reprezentanci sześciu gimnazjów i sześciu szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu.

Czytaj całość >
 
Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech
Wpisany przez: Marek Wierzbicki   
piątek, 15 maja 2015 10:00

14 mają br. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Niemczech, w którym uczestniczyło 15 uczniów technikum. Celem konkursu było wspieranie uzdolnień językowych, popularyzowanie j. niemieckiego, a także motywowanie uczniów do pogłębienia wiedzy dotyczącej różnych dziedzin życia naszego zachodniego sąsiada. Konkurs przeznaczony był dla uczniów, którzy interesują się kulturą, gospodarką, historią, geografią i polityką Niemiec.

Wyniki konkursu >
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8