Home Archiwum 2014/2015 21. Akcja Świąteczna Paczka

21. Akcja Świąteczna Paczka
Wpisany przez: Izabella Bogdańska
czwartek, 18 grudnia 2014 13:00

W dniach 15 – 19 grudnia, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole jak co roku ruszyła akcja Świąteczna Paczka. Akcja jest prowadzona w ramach ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Po raz dwudziesty pierwszy, nauczyciele wraz z uczniami gromadzili produkty spożywcze długoterminowe, aby zrobić z nich świąteczne paczki dla rodzin naszych uczniów, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Produkty zostały zmagazynowane w gabinecie pedagoga, a z nich powstało 19 paczek. Wydawanie paczek rozpoczęliśmy już od wtorku 16 grudnia i  udało się rozdać je jeszcze przed przerwą świąteczną. Duże podziękowanie należą się wychowawcom i uczniom za mobilizację i przygotowanie paczek. To dzięki Wam możemy co roku pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują!

Należy również wspomnieć, iż głównym pomysłodawcą i organizatorem całej akcji w naszej szkole była we wcześniejszych latach pedagog Pani Ewa Przepiórka! Akcję kontynuuje już po raz czwarty Pani Izabella Bogdańska - pedagog szkolny.