Home Archiwum 2017/2018 Najlepsi w Budownictwie – Moja Przyszłość

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
5 grudnia 2023
Dzień Wolontariusza
Imieniny obchodzą:
Kryspina, Saba
Do końca roku zostało: 27 dni.
Zodiak: Strzelec

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj21
Wczoraj94
W tygodniu115
W miesiącu407
Wszystkie2313707
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 712


Najlepsi w Budownictwie – Moja Przyszłość
Wpisany przez: Anna Wąsala   
czwartek, 15 marca 2018 10:00

W dniu 15 marca 2018 w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy odbył się po raz szósty finał konkursu „Budownictwo – Moja Przyszłość”. Patronat honorowy objął Mazowiecki Kurator Oświaty, a merytoryczny Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa (MOIIB) w Warszawie. Konkurs ma na celu popularyzowanie wiedzy z zakresu budownictwa, nowych technologii i bezpieczeństwa pracy. Uczestnictwo w nim jest jedną z metod przygotowywania młodzieży do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Składa się z dwóch etapów: I część: drużynowa – test, składający się z 40 pytań, II część indywidualna, każdy z uczestników losuje zestaw 3 pytań. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 31 uczniów z 6 szkół.

 

Konkurs otworzyła prof. dr Anna Sas-Badowska – JM Rektor WISBiOP w Radomiu, która powitała gości, a wszystkim uczestnikom wraz z opiekunami życzyła sukcesów w konkursie akcentując wyraźny wzrost poziomu przygotowania reprezentujących szkoły uczniów. Po ciężkich zmaganiach I miejsce drużynowo wywalczyli Nasi uczniowie w składzie: Tomasz Adamczyk, Michał Bocian oraz Wiktor Godziszewski. Indywidualnie również brylowali Nasi uczniowie: I miejsce Michał Bocian, II miejsce Tomasz Adamczyk oraz VI miejsce Wiktor Godziszewski. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.