Home Archiwum 2018-2019 Bal studniówkowy 2019

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Niedziela
17 października 2021
Imieniny obchodzą:
Małgorzata, Wiktor
Do końca roku zostało: 76 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj243
Wczoraj326
W tygodniu2446
W miesiącu5315
Wszystkie2199270
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Bal studniówkowy 2019
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
sobota, 09 lutego 2019 19:00

"Jak tradycja od lat głosi
i nie znika przecie wcale
ten kto młody w stan dorosły
dobrze kiedy wkroczy balem

A my przecież dojrzałości
mieć będziemy potwierdzenie
finał naszych szkolnych starań
- Za sto dni to wydarzenie

Lecz nie o tym dzisiaj mowa
Wieczór  ten jest szczęśliwości
Czas pląsania, ucztowania
Wspólnych zabaw  i radości

Stąd bukietów i balonów
Nie brakuje w pięknej sali
Stoły suto zastawione
Niech odetchną co się bali

że do domu wrócą głodni

jak wieść niesie okoliczna
prosta sukcesu rachuba
Zawsze smacznie i wystawnie
Imprezujesz „U Jakuba”

Wszyscy goście jak z obrazka
Cudne suknie, koafiury
Pantofelki, muchy, spinki
Błyszczą nowe garnitury

Znać styliści mieli pracę
A fryzjerzy zawrót głowy
Ale efekt pierwsza klasa
Można by rzec, że szałowy

Bal nad bale „U Jakuba”
Czas rozpocząć więc z przytupem
Panie przodem, w szyk Panowie
Niech cud wieczór będzie łupem

Wszystkich którzy dziś przybyli
W gościnne zajazdu progi
Niech uśmiechy z Was nie schodzą
A od tanów puchną nogi

Stańcie więc do poloneza
Jak Pani Ewa uczyła
Z gracją oraz w  równym rządku
By pamiątka boska była

Już za chwilę sen się ziści
W powałach zadrży gospoda
Prośmy Pana Dyrektora
by do tańca hasło podał"

Tak rozpoczęliśmy Studniówkę Anno Domini 2019. Po słowach Pana Dyrektora, który życząc wszystkim dobrej zabawy dał sygnał do tradycyjnego tańca, rozbrzmiała muzyka Wojciecha Kilara a wszystkie zgromadzone pary ochoczo stanęły w orszaku. Od tego momentu parkiet pustoszał jedynie w trakcie podawania bardzo smacznych "ciepłych dań". DJ Dylo dbał o odpowiednio gorące hity tak, żeby nikt nie był w stanie "usiedzieć" za stołami. Ponownie strzałem w dziesiątkę okazała się fotobudka, do której ustawiały się kolejki chętnych zarówno uczniów jak i nauczycieli a nawet rodziców. O dodatkowe atrakcje zadbali również właściciele stylowej sali. Na imprezie pojawili się nieoczekiwani goście - między innymi wielki goryl, Ojciec Mateusz i szalona siostra zakonna a nawet Biskup - którzy inicjowali wspólne zabawy i konkursy. Były wężyki, tańce w kółeczkach, w parach, popularna belgijka i inne układy taneczne. Najwytrwalsi bawili się do świtu, przeważały szampańskie nastroje a kondycja bawiących była niemal maratońska. Myślimy, że żaden z uczestników z klas: 4adt, 4dt, 4ct i 4it, nie żałował udziału w tegorocznym balu. Cóż takiej nocy nie da się powtórzyć…