Home Archiwum 2018-2019 Dzień otwarty

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Niedziela
17 października 2021
Imieniny obchodzą:
Małgorzata, Wiktor
Do końca roku zostało: 76 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj252
Wczoraj326
W tygodniu2455
W miesiącu5324
Wszystkie2199279
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


Dzień otwarty
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
czwartek, 21 marca 2019 09:00

Po raz 15. Zespół Szkół nr 2 w Puławach przedstawił na targach pracy swoją ofertę edukacyjną a w naszej szkole odbył się kolejny raz tzw. Dzień Otwarty. Tym razem propozycja została również adresowana do absolwentów ósmych klas podstawowych (wynika to z nowej reformy edukacji). Zaplanowano profile, które niezmiennie cieszą się powodzeniem: technik informatyk, technik geodeta, technik budownictwa, technik pojazdów samochodowych i technik mechanik. W klasach branżowych: mechanik pojazdów samochodowych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nowe kierunki kształcenia to – technik robót wykończeniowych w budownictwie i kierowca mechanik. Nie zabrakło w tym dniu imprez towarzyszących do których już od kliku lat należy mecz piłki siatkowej o puchar dyrektora szkoły.

Goście mogli skorzystać z symulatora nauki jazdy, zapoznać się z drukarką 3D, obejrzeć specjalistyczny sprzęt geodezyjny i budowlany, zagłębić się w tajniki poszczególnych zawodów w naszej szkole. Do odkrywania swoich talentów wokalno - muzycznych, gry na różnych instrumentach zapraszała młodzież w sali muzycznej.