Home 2019/2020 3. Akcja Poboru Krwi

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
28 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Zdzisław
Do końca roku zostało: 34 dni.
Zodiak: Strzelec

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj12
Wczoraj107
W tygodniu12
W miesiącu2991
Wszystkie2276372
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 691


3. Akcja Poboru Krwi
Wpisany przez: Agnieszka Krajewska   
piątek, 22 listopada 2019 10:00

W piątek 22 listopada 2019 r. w budynku naszej szkoły odbyła się trzecia już Akcja Poboru Krwi zorganizowana przez Szkolny Klub HDK. Jesteśmy dumni z młodych ludzi, którzy tak tłumnie przyszli dzielić się tym pięknym darem. Zainteresowanie jak i sama akcja pokazuje, że jest ogromna potrzeba i chęć oddawania krwi w naszej szkole. Krew oddało 55 osób z czego 34  to uczniowie naszej szkoły, a 21 uczniów oddało krew pierwszy raz. Łącznie zebraliśmy 24,75 l krwi, a tym samym przebiliśmy nasz najwyższy wynik o 6,75 l. Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy, zarówno tym, którzy oddali krew jak i pomagającym w przeprowadzeniu akcji.

 

Nasz piątkowy pobór zbiegł się z rozpoczęciem Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża, które potrwają do 26 listopada i z tej okazji składamy wszystkim wyrazy uznania za indywidualną i wyjątkową formę pomocy drugiemu człowiekowi za DAR SERCA - DAR KRWI! Niech każdy dzień przynosi spełnienie Państwa pragnień i oczekiwań. Wszystkiego najlepszego.

- Koordynatorzy akcji Szkolny Klub HDK.