Home 2022/2023 Powiatowe obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
28 marca 2023
Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus
Do końca roku zostało: 279 dni.
Zodiak: Baran

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj33
Wczoraj87
W tygodniu120
W miesiącu2641
Wszystkie2289093
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Użytkowników : 56
Artykułów : 696


Powiatowe obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Wpisany przez: Agnieszka Gawinek   
wtorek, 11 października 2022 12:00

We wtorek 11.10.2022 r w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyły się doroczne obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Podczas uroczystego spotkania Pani Starosta Danuta Smaga oraz zaproszeni goście w wielu serdecznych słowach wyrazili szacunek i uznanie dla pracy pedagogów i złożyli życzenia świętującym.

Tradycyjnie wręczono nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nauczycielom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w pracę na rzecz oświaty. W zaszczytnym gronie nagrodzonych znaleźli się również reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach: nagrody Starosty otrzymali Anna Mazur i Jarosław Ociepa.

 

Słowa uznania skierowano do pracowników oświaty, którzy w roku szkolnym 2021/2022 podnieśli swoje kwalifikacje i uzyskali kolejne stopnie awansu zawodowego. W gronie pedagogicznym Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach w minionym roku szkolnym tytuł nauczyciela dyplomowanego otrzymały: Anna Mazur i Maria Rymkiewicz, natomiast nauczycielami mianowanymi zostali: Urszula Strojek, ks. Michał Sidor, Monika Celińska, Agnieszka Gawinek. Spotkanie uświetniły występy wokalne uczennic Zespołu Szkół nr 2 w Nałęczowie.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

Foto: Starostwo Powiatowe Puławy