Home Archiwa 2022/23 IX Regionalna Olimpiada o Zdrowiu Psychicznym

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
26 września 2023
Imieniny obchodzą:
Cyprian, Damian, Justyna
Do końca roku zostało: 97 dni.
Zodiak: Waga

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj38
Wczoraj92
W tygodniu130
W miesiącu2813
Wszystkie2306472
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 706


IX Regionalna Olimpiada o Zdrowiu Psychicznym
Wpisany przez: Agnieszka Gawinek   
wtorek, 11 października 2022 10:00

11 października 2022 roku w Dęblinie odbyła się IX Regionalna Olimpiada o Zdrowiu Psychicznym pod hasłem „Stres i lęk – wyzwania człowieka w obliczu współczesnych zagrożeń”. Zgodnie z założeniami Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, inicjatywa miała na celu poszerzenie wiedzy młodych ludzi z zakresu zdrowia psychicznego oraz kształtowanie nawyków prozdrowotnych.

Z dumą informujemy, że do olimpiady przystąpili reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach i zajęli zwycięskie miejsca. Najlepsza w zmaganiach konkursowych okazała się Justyna Lejmanowicz, natomiast Bartłomiej Kozak uplasował się na drugiej pozycji. Oboje uczęszczają do klasy 4 iG, a w przygotowaniach do IX Regionalnej Olimpiady o Zdrowiu Psychicznym wspierała ich nasza pani pedagog Izabella Bogdańska.

 

Pamiątkowe dyplomy laureatom wręczyli starosta puławski Danuta Smaga, członek zarządu Ireneusz Rzepkowski oraz kierownik wydziału zdrowia, spraw społecznych i obywatelskich Marcin Rojczyk.

Serdecznie gratulujemy!