Home Archiwa 2022/23

Zdjęcie losowe z Galerii

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
5 grudnia 2023
Dzień Wolontariusza
Imieniny obchodzą:
Kryspina, Saba
Do końca roku zostało: 27 dni.
Zodiak: Strzelec

Wydarzenia

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj94
W tygodniu117
W miesiącu409
Wszystkie2313709
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Użytkowników : 57
Artykułów : 712


Wydarzenia 2023/2024

Archiwum Kroniki Wydarzeń 2022/2023Zakończenie roku szkolnego 2022-23
Wpisany przez: Grzegorz Borucz   
piątek, 23 czerwca 2023 08:30

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowania pracy, która bardzo często przynosi imponujące efekty. Liczne grono uczniów odebrało nagrody i gratulacje z rąk Dyrektora Krzysztofa Szabelskiego – za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w różnorodnych konkursach i olimpiadach, a także osiągnięcia sportowe. Spośród uczniów technikum najlepsi okazali się: Antoni Piórkowski - średnia ocen 5,62, Damian Kowalczyk - średnia ocen 5,19 i Kamil Kozak - średnia ocen 5,00. Wśród tegorocznych maturzystów najwyższe wyniki zdobył Daniel Tatar - średnia ocen 5,42. W grupie uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia na wyróżnienie zasługuje Damian Zając, którego średnia ocen to 4,25.

 
Dzień Dziecka w SP 12
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
czwartek, 01 czerwca 2023 10:00

Kiedy w naszej szkole trwał coroczny Dzień Profilaktyki i Sportu, kilkunastu przedstawicieli Społeczności Uczniowskiej uczestniczyło w obchodach Dnia Dziecka w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej nr 12.

W akcję włączyły się klasy 4igP, 1gt, 1it i 1wb i ich Wychowawcy. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla dzieciaków latawce. Były zarówno te robione własnoręcznie jak i gotowe do składanie i malowania, również w nietypowych kształtach. Maluchy z naszą pomocą łączyły części latawców, bądź je ozdabiały.

Czytaj całość >
 
Dzień Profilaktyki i Sportu
Wpisany przez: Gabriela Sieprawska   
czwartek, 01 czerwca 2023 09:00

Tradycyjnie, 1 czerwca w naszej szkole był niezwykle wyjątkowy. Samorząd Uczniowski wraz z Nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali coroczny Dzień Profilaktyki i Sportu. Jak zawsze program był bogaty.

Na początku rozegrany został II Szkolny Turniej Szachowy. Pod bacznym okiem wytrawnego gracza - naszego sora od angielskiego - Pana Krzysztofa Szczęśniaka, który czuwał nad przebiegiem - 18-stu zawodników stanęło w szranki. Nad szachownicami unosił się duch skupienia i rywalizacji. W sali słychać było właściwie jedynie kliknięcia zatrzymywanych zegarów odmierzających czas rozgrywki. Zwycięsko z tej batalii wyszedł Łukasz Gąsior - 4igP, choć deptali mu po piętach-Wojtek Pajurek - 3it i Przemek Tkaczyk - 1it. Czy to przypadek, że wszyscy są informatykami...?

Czytaj całość >
 
Dzień Książki i Praw Autorskich - Wizyta w Mediatece
Wpisany przez: Agnieszka Malinowska   
wtorek, 25 kwietnia 2023 11:00

25 kwietnia klasa 4igP odwiedziła miejską Mediatekę, która od kwietnia jest nową siedzibą Biblioteki Miejskiej. Młodzież zapoznała się z ofertą placówki, lokalizacją poszczególnych działów biblioteki układem nowego budynku. Zainteresowanie wzbudziła prezentacja urządzeń do samodzielnego zwrotu książek oraz książkomatu, dzięki którym korzystanie z biblioteki jest usprawnione i możliwe również, gdy jest ona zamknięta. Atrakcyjne były również dla młodzieży strefy do samodzielnej pracy, kąciki wypoczynkowe, które umożliwiają zarówno cichą naukę , jak i relaks z lekturą, a także korzystanie z Internetu. Kilku uczniów zachęconych ofertą Mediateki założyło karty czytelnika.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4